Sağlık Sigortaları

Sigorta Timi

Sağlık Sigortaları

Tamamlayıcı Sağlık ve Özel Sağlık Sigortaları

Tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK’lı olmak şartıyla yılda 10 defa devlet hastanelerinde ödediğiniz katılım payı ücreti ile özel hastanelerde muayene ve tedavi olma imkânı sunan sigorta türüdür. Özel sağlık sigortası ise; dilediğiniz doktor ya da sağlık kurumunu seçme özgürlüğü sağlayan, bireysel sağlık sigortası olarak da bilinen kaza ve hastalık durumlarında oluşabilecek masrafların karşılanmasına yönelik kişilere özel olarak hazırlanmış sigorta türüdür.

Özel Sağlık Sigortaları

Özel Sağlık Sigortası, dilediğiniz doktor ya da sağlık kurumunu seçme özgürlüğü sağlar. Sigortalıların herhangi bir kaza ya da hastalık sonucu ortaya çıkan ayakta ya da yatarak teşhis ve tedavilerine ait masraflar, yurtiçinde veya dünyanın neresinde olurlarsa olsun karşılanır. Sağlık sigortası bu özelliği ile olası yüksek meblağlı sağlık giderlerini karşılayarak, sigortalıların en zor anlarında en büyük yardımcısı olur. ücretli ya da yıllık beyanname veren mükellefler, ödedikleri sigorta primini vergi matrahından da indirebilir. Bu imkandan yararlanabilmek için primlerin ait olunan vadelerde ödenmesi gerekir.

Ayrıca (0850) 223 84 64 numaralı telefondan bize ulaşabilir, tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

T.S.S. Ö.S.S.

  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

  Eş Bilgileri

  Çocuk Bilgileri

   Özel Sağlık Sigortası

   Eş Bilgileri

   Çocuk Bilgileri

   Hızlı Teklif Al

   Sigorta Timi

   Doğru şirket, doğru poliçe ve doğru hasar yönetimini ilke edinen Sigorta Timi ailesi olarak bizler; daima gelişerek, yenilenerek ve şirket kimliğimizin değerini arttırarak ileriye doğru adım atmaya ve her geçen gün bir önceki günden daha iyi olma hedefiyle devam etmektir.

   Sigorta Timi ailesi olarak, Çözüm Odaklıyız: İnsanları mutlu edecek uygun çözümler sunmak üzere daima hazırız.

   Bir sorunla mı karşılatınız?

   Hemen Ara: 08502238464