Bizi Tanıyın

DÜNDEN BUGÜNE SİGORTA TİMİ

Sigortacılık faaliyetlerine 1995 yılında Aydeniz Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti. olarak başlayan Deniz MOĞULKOÇ, yaklaşık 35 yıllık sigortacılık deneyimini oğlu Makine Mühendisi Semih MOĞULKOÇ’un vizyonu ile birleştirilerek, marka bilinirliği oluşturmak hedefi ile dijital sigortacılık alanında yapılan yatırımlarla 2018 yılında Sigorta Timi Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti. kurulmuştur.

Sigorta sektöründe profesyonel ve ilkeli çalışma anlayışıyla, güvenilir acente misyonunu üstlenen Sigorta Timi kurulduğu günden bu yana sektörün lider şirketleri ile çalışmakta olup disiplinli, özverili ve çözüm odaklı çalışmalarıyla tüm Türkiye çapında 10.000’i aşkın sigortalısına kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Sigortacılığı satıştan hasara uzanan süreç odaklı bir işleyiş olarak benimseyen ve bu sürecin her aşamasında mutlak müşteri memnuniyetini esas alan Sigorta Timi 7/24 ulaşılabilir acente olma özelliğiyle hasar anında da sigortalısının yanında olarak , profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Misyonumuz

Sigorta Timi, siz dostlarımızın ihtiyaçlarına en iyi çözümler üretirken; sadece satış öncesi değil satış sonrası da güvenilir hizmet anlayışı, insan kaynağı ve kalitesinden ödün vermeden yanınızda olmaya devam etmektir.

Doğru şirket, doğru poliçe ve doğru hasar yönetimini ilke edinen Sigorta Timi ailesi olarak bizler; daima gelişerek, yenilenerek ve şirket kimliğimizin değerini arttırarak ileriye doğru adım atmaya ve her geçen gün bir önceki günden daha iyi olma hedefiyle devam etmektir

Vizyonumuz

Kişi ve kurumların değişen ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiğimiz çözümlerle, sadık müşteri anlayışını yaratarak, çağdaş, güvenilir hizmetler sunmak.

Sigorta Timi’ni, sigortaya ihtiyacı olan herkesin ve her kurumun tercih edeceği sigorta markası yapmak

Sigortacılıkta, ulaşılan; referans gösterilen değerimizi daima muhafaza etmektir.

Değerlerimiz

Saygılıyız: Saygıyı esas alan, güvenilir bir kurumuz.

Çözüm Odaklıyız: İnsanları mutlu edecek uygun çözümler sunmak üzere daima hazırız.

Başarı Odaklıyız: Yaptığımız her işte en iyiye ulaşmak için kendimizi sürekli geliştiririz.

İnsan Odaklıyız: İnsanların ihtiyaçlarını anlar, onlara doğru ürünleri yalın hizmet anlayışı ve güncel teknolojiyle sunarız.

Müşteri İlişkileri Politikamız

Sigorta Timi ailesi olarak şunu çok iyi biliyoruz ki, sektördeki sağlam ve saygın imajımızın temelinde her zaman siz müşterilerimize sunduğumuz güler yüzlü ve güvenilir hizmet anlayışımız vardır. Bu ilkeler ışığında sizlere vermiş olduğumuz hizmeti bir seviye daha atlatarak sizin sorunlarınıza çözüm olabilecek ve isteklerinizi karşılayacak yepyeni bir anlayış olan Müşteri İlişkileri Politikamızı oluşturduk.

  • Sigorta Timi, müşterilerine arkadaşlarına anlatacakları kadar kişiselleşmiş olumlu ve sıcak deneyimler yaşatır.
  • Sigorta Timi organizasyonun her seviyesinde kendisini müşterinin yerine koyan bir yaklaşım benimser.
  • Sigorta Timi müşterileri ile basit ve anlaşılır bir dille konuşur.
  • Sigorta Timi müşterilerinin karşılaşabilecekleri riskleri fark etmesini ve bunları etkin bir şekilde yönetebilmesini sağlar.
  • Müşterilerimiz Sigorta Timi’nin yetkin uzmanlarına hızlı ve kolay bir şekilde erişebilirler.
  • Sigorta Timi sigortalıların hayatlarını hasar öncesindeki gibi sürdürmeleri için ihtiyaçları doğru analiz ederek elinden geleni yapar.