Özel ve Finansal Risk Sigortaları

Sigorta Timi

Özel ve Finansal Risk Sigortaları

Özellikle Kamu ihale süreçlerinde özel sektörün teminat ihtiyaçlarını karşılayabilmek, Ticari Alacaklarınızı risklere karşı korumada, Siber saldırılar halinde verilerinizin korunmasına kadar birçok finansal ve özel risklerinize karşı SİGORTA TİMİ Uzman ekibiyle her zaman yanınızda.

Ayrıca (0850) 223 84 64 numaralı telefondan bize ulaşabilir, tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

Özel ve Finansal Risk Sigortaları

  Diğer Tüm Branşlar

  Hızlı Teklif Al

  Sigorta Timi

  Doğru şirket, doğru poliçe ve doğru hasar yönetimini ilke edinen Sigorta Timi ailesi olarak bizler; daima gelişerek, yenilenerek ve şirket kimliğimizin değerini arttırarak ileriye doğru adım atmaya ve her geçen gün bir önceki günden daha iyi olma hedefiyle devam etmektir.

  Sigorta Timi ailesi olarak, Çözüm Odaklıyız: İnsanları mutlu edecek uygun çözümler sunmak üzere daima hazırız.

  Bir sorunla mı karşılatınız?

  Hemen Ara: 08502238464
  Siber Güvenlik Sigortası

  Siber güvenlik riski nedeniyle oluşacak veri koruma hasarları, iş durmasından kaynaklanan zararlar, idari para cezaları, siber fidye hasarları, bilgi güvenliği, gizlilik sorumluluğu ve veri ihlali masrafları poliçede belirlenen koşullar ve teminatlar çerçevesinde koruma altına alına sigorta türüdür.

  Kefalet Sigortası

  Borçlunun sözleşmeden ve/veya kanundan doğan yükümlülüğünü yerine getirmemesi riskine karşı alacaklıya/işverene düzenlediği kefalet senedi bedeline kadar kefil olmaktadır. Bu sigorta türü geleneksel sigorta uygulamalarından ziyade bankacılık ürünlerine alternatif bir finansal enstrüman niteliğindedir.

  Yurt içi Kredi Sigortası

  Yurtiçinde mal mukabili yapılan vadeli satış işlemlerinde satıcı (alacaklı) firmanın uğrayacağı maddi zararları (borçlu firmanın iflas etmesi, konkordato ilan etmesi, borçların temerrüde düşmesi, icra takibinin sonuçsuz kalması vb.) teminat altına alan sigorta türüdür.

  İhracat Kredi Sigortası

  İhracata konu mal mukabili yapılan vadeli satış işlemlerinde satıcı (alacaklı) firmanın uğrayacağı maddi zararları (borçlu firmanın iflas etmesi, konkordato ilan etmesi, borçların temerrüde düşmesi, icra takibinin sonuçsuz kalması vb.) teminat altına alan sigorta türüdür.

  Yangın, Makine ve Elektronik Cihaz Hasarı Kar Kaybı Sigortaları

  İşyerinizin, yangın, makine kırılması ve elektronik cihaz poliçeleri kapsamında karşılaşılacak riskler sonucu oluşabilecek maddi hasarlarda, üretim kapasitesinin düşmesi ya da işin durmasından doğacak ciro azalması, masraf artışı gibi kayıpları, poliçenizde tercih ettiğiniz süreye göre teminat altına alan sigorta türüdür.

  Özel ve finansal risk sigortalarından ihtiyacınıza uygun ürünlere sahip olarak risklerinizi devredin, ödeme gecikmelerini öngörün, çözümleyin ve sadece şirketinizin büyümesine odaklanın.