Nakliyat Sigortaları

Sigorta Timi

Nakliyat Sigortaları

Yükünüz ve sorumluluklarınız güvencemiz altında. Nakliyat sigortalarında her bir risk bazında özel teminat yapıları ve özel çözümler Sigorta Timi’nde.

Ayrıca (0850) 223 84 64 numaralı telefondan bize ulaşabilir, tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

Nakliyat Sigortaları

  Diğer Tüm Branşlar

  Hızlı Teklif Al

  Sigorta Timi

  Doğru şirket, doğru poliçe ve doğru hasar yönetimini ilke edinen Sigorta Timi ailesi olarak bizler; daima gelişerek, yenilenerek ve şirket kimliğimizin değerini arttırarak ileriye doğru adım atmaya ve her geçen gün bir önceki günden daha iyi olma hedefiyle devam etmektir.

  Sigorta Timi ailesi olarak, Çözüm Odaklıyız: İnsanları mutlu edecek uygun çözümler sunmak üzere daima hazırız.

  Bir sorunla mı karşılatınız?

  Hemen Ara: 08502238464
  Emtea Sigortası

  Kara, hava, deniz yolu ile taşınan malların, başına gelebilecek ani ve beklenmedik kazalar sonucu oluşabilecek zararları karşılayan geniş kapsamlı bir sigorta türüdür.

  Kıymet Sigortası

  Gerçek ve tüzel kişilerin sahip oldukları veya muhafaza ettikleri kıymetli evrak, kağıt ve değerli madenleri taşımaları esnasında meydana gelebilecek zararları kapsayan sigorta türüdür.

  Tekne Sigortası

  Deniz araçlarının gerek seyir halinde gerekse park halinde iken, ani ve beklenmedik riskler sonucu uğradığı ve 3.şahıslara verdiği zararları poliçede belirlenen koşullara bağlı olarak teminat sağlayan sigorta türüdür.

  Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası

  Yurt içinde veya yurt dışında kara yolu ile yapılan sevkiyatlarda, taşıyıcının sorumluluğu nedeni ile meydana gelebilecek zararları kapsayan sigorta türüdür.

  Uzmanlığımız, deneyimimiz, hızlı ve etkin operasyonumuz ile yüksek risk kabul kriterlerine sahip partnerlerimiz ile nakliyat sigortalarında sektörel çözümler sunuyoruz.