Mühendislik Sigortaları

Sigorta Timi

Mühendislik Sigortaları

Uzun yıllar süren ve büyük emeklerle hayata geçirilen geleceğin yapıları ve yaşam alanları, inşaat sürecinde birçok risk ile karşı karşıya kalır. Peki siz bu risklere karşı önleminizi nasıl alıyorsunuz? SİGORTA TİMİ olarak, inşaat, Montaj, Makine , Elektronik cihaz, Leasing gibi tüm risklerinize karşı koruma sağlamak için Sigorta Timi olarak hep yanınızdayız. Siz de gönül rahatlığıyla projenize odaklanabilirsiniz.

Ayrıca (0850) 223 84 64 numaralı telefondan bize ulaşabilir, tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

Mühendislik Sigortaları

  Diğer Tüm Branşlar

  Hızlı Teklif Al

  Sigorta Timi

  Doğru şirket, doğru poliçe ve doğru hasar yönetimini ilke edinen Sigorta Timi ailesi olarak bizler; daima gelişerek, yenilenerek ve şirket kimliğimizin değerini arttırarak ileriye doğru adım atmaya ve her geçen gün bir önceki günden daha iyi olma hedefiyle devam etmektir.

  Sigorta Timi ailesi olarak, Çözüm Odaklıyız: İnsanları mutlu edecek uygun çözümler sunmak üzere daima hazırız.

  Bir sorunla mı karşılatınız?

  Hemen Ara: 08502238464

  İnşaat All- Risk Sigortası

  İnşaat All-Risk Sigortası, proje başlangıcından, işin kabulüne kadar ki süreçte ani ve beklenmedik riskler sonucu gerçekleşebilecek kayıp ve hasarları karşılayan geniş kapsamlı bir sigorta türüdür.

  Montaj All - Risk Sigortası

  Yeni aldığınız veya farklı üretim tesisinizden taşıdığınız makinelerin kurulması sırasında ani ve beklenmedik riskler sonucu oluşabilecek kayıp ve hasarları karşılayan geniş kapsamlı bir sigorta ürünüdür.

  Makine Kırılması Sigortası

  Makinelerin çalışırken, temizlenirken veya yer değiştirme esnasında oluşabilecek ani ve beklenmedik riskler sonucu, uğradığı zararları poliçede belirtilen koşullara bağlı olarak teminat altına alan sigorta türüdür.

  Elektronik Cihaz Sigortası

  Elektronik Cihaz Sigortası; temizleme, bakım, revizyon, yer değiştirme veya çalışır durumda iken meydana gelebilecek ani ve beklenmedik riskler sonucu, uğradığı zararları poliçede belirtilen koşullara bağlı olarak teminat altına alan sigorta türüdür.

  Leasing Sigortası

  İşyerinize leasing ile satın alınan cihaz veya makinelerde; çalışırken, işyerinde temizleme ve yer değiştirme yapılırken meydana gelen ani ve beklenmedik hasarları poliçede belirtilen koşullara bağlı olarak teminat altına alan sigorta türüdür.