Kasko Sigortası

Sigorta Timi

Kasko Sigortası

Standart ve özelleştirilmiş teminat yapıları ile çarpma, çarpışma, hırsızlık, yanma gibi temel risklerin yanında ihtiyaca uygun genişletilmiş birçok koruma önlemlerini barındıran kasko poliçesinin seçiminde müşterilerimize yardımcı olarak en doğru teminatları en uygun şekilde satın alabilmesine yardımcı oluyoruz.

Ayrıca (0850) 223 84 64 numaralı telefondan bize ulaşabilir, tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

Kasko Sigortası

  Kasko Sigortası

  Hızlı Teklif Al

  Sigorta Timi

  Doğru şirket, doğru poliçe ve doğru hasar yönetimini ilke edinen Sigorta Timi ailesi olarak bizler; daima gelişerek, yenilenerek ve şirket kimliğimizin değerini arttırarak ileriye doğru adım atmaya ve her geçen gün bir önceki günden daha iyi olma hedefiyle devam etmektir.

  Sigorta Timi ailesi olarak, Çözüm Odaklıyız: İnsanları mutlu edecek uygun çözümler sunmak üzere daima hazırız.

  Bir sorunla mı karşılatınız?

  Hemen Ara: 08502238464

  Teminatlar

  Çarpma, çarpışma, yanma

  Hırsızlık, hırsızlığa teşebbüs

  Halk hareketi, kötü niyetli hareketler,terör

  Sel ve su baskını

  Toprak kayması, fırtına, dolu ve yıldırım

  Deprem

  Ferdi kaza

  Hukuksal koruma

  Yetkili olmayan kişilerce çekilme

  Üçüncü şahıslara karşı mali sorumluluk

  Anahtar kaybı

  Kemirgen ve vahşi hayvan zararları

  Ek Teminatlar

  Manevi tazminat

  Yurtdışı teminatı

  Kullanım tarzına göre satın alınabilecek teminatlar

  Tedavi masrafları

  Hasarsızlık koruma teminatı

  Kişisel eşya teminatı

  2x7, 2x15 ve onarım süresi boyunca seçenekleri ile ikame araç hizmmeti

  Radyo-Teyp, kolon ve diğer ses sistemlerini koruma teminatı

  Yeni değer klozu

  İlgili Belgeler

  Kara Sigortaları Kasko Sigortası Genel Şartları
  hukuksal Koruma Sigortası Genel Şartları
  Motorlu Kara Taşıtları İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası Genel Şartları
  Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları
  Kaza Tespit Tutanağı

  KASKO Sigortası Nedir?

  Kasko, araç sigortalarından biridir ve amacı, sigorta ettirene ait aracın uğrayacağı zararların karşılanmasını sağlamaktır. Herhangi bir motorlu kara taşıtının sigortalının iradesi dışında hasara uğraması, yanması, çalınması, doğal afet (sel, dolu, deprem v.b.) durumlarında, sigortalıya tazminat ödenmesini sağlamak için yapılır.

  Neden KASKO Sigortası Yaptırmalıyım?

  Kendi aracınızı tam olarak güvence altına alabilmeniz ancak kasko sigortası ile mümkün olur. Kasko yaptırmadığınız zaman aracınızı da tüm tehlikelere karşı savunmasız bırakmış olursunuz.

  Kasko Sigortası Yaptırırken Dikkat Etmeniz Gerekenler!

  Kasko Sigortası fiyatı belirlenirken sunulan teminatların niteliği ve niceliği poliçe bedelini etkileyen en önemli faktörlerden biridir.

  İşte bu noktada Sigorta Timi’ni rakiplerinden ayıran en önemli unsur hasar anında müşterilerinin mağdur olmaması için doğru teminatlarla teklif sunarak bilinçli bir şekilde poliçesini satın almasını sağlamaktır. Sigorta Timi üretim kaygısı gütmez daima müşterisinin menfaatlerini koruma odaklı çalışır.

  Farklı şirketlerden almış olduğunuz teklifleri karşılaştırırken aşağıdaki teminatların içeriklerini ve limitlerini kıyaslamadan karar vermeyiniz.

  Kasko Primini etkileyen unsurlar!

  Cam Muafiyeti

  Cam kırılmalarına Muafiyetli ve muafiyetsiz Teminat sunulması Kasko bedelinizi etkileyen önemli faktörlerden biridir. Muafiyetli cam teminatında hasar sonrasında orijinal olmayan yan sanayi cam takılırken Muafiyetsiz cam teminatında aracınızın orijinal camını dilediğiniz yerde taktırabilirsiniz.

  İMM Teminatı

  İhtiyari Mali Mesuliyet (İMM) Teminatı sigortalı aracınızın bir kazaya karışması sonucu karşı tarafa verdiğiniz zararı Trafik sigortasının yetmediği yerde (Trafik sigortası 36,000,00 ₺ ye kadar öder) Devreye giren teminat türüdür. İsteğinize göre + 50,000,00 ₺’den Sınırsız olarak ek teminat eklemek kasko primini etkileyen önemli faktörlerden biridir.

  İkame Araç Süresi

  Aracınızın hasar onarım sürecinde tarafınıza sağlanan ücretsiz ikame araç hizmetinin süresi kasko primini etkiler. (7 gün ile aracınızın onarımı tamamlanana kadar ikame araç hizmeti seçimi yapabilirsiniz.)

  Yetkili Servis/ Anlaşmalı Servis

  Aracınızın hasarını ilgili sigorta şirketlerinin anlaşmalı servislerinden birinde yaptırmayı tercih etmek ile yetkili servislerden aynı hizmeti almak kasko primini etkileyen en önemli teminatlardan biridir.