İşyeri Sigortaları

Sigorta Timi

İşyeri Sigortaları

İşletmelerin üzerindeki riskler de büyük olur biliyoruz. Peki ciddi sonuçlar doğurabilecek bu denli önemli risklerinizi kime emanet ediyorsunuz? SİGORTA TİMİ olarak bilgi ve deneyimimizi kullanarak işyeri Sigortası ile müşterilerinizden çalışanlarınıza, makinelerinizden elektronik cihazlarınıza kadar değer verdiğiniz tüm taşınır ve taşınmazları ekonomik bir yolla güvence altın alabilirsiniz. İşyeri Sigortası ile siz, çalışanlarınız, müşterileriniz ve çevrenizdekiler artık Sigorta Timi ile Güvende!

Ayrıca (0850) 223 84 64 numaralı telefondan bize ulaşabilir, tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

İşyeri Sigortaları

  Diğer Tüm Branşlar

  Hızlı Teklif Al

  Sigorta Timi

  Doğru şirket, doğru poliçe ve doğru hasar yönetimini ilke edinen Sigorta Timi ailesi olarak bizler; daima gelişerek, yenilenerek ve şirket kimliğimizin değerini arttırarak ileriye doğru adım atmaya ve her geçen gün bir önceki günden daha iyi olma hedefiyle devam etmektir.

  Sigorta Timi ailesi olarak, Çözüm Odaklıyız: İnsanları mutlu edecek uygun çözümler sunmak üzere daima hazırız.

  Bir sorunla mı karşılatınız?

  Hemen Ara: 08502238464
  Sigorta Timi

  AVM Paket Sigortası

  Alışveriş merkezleri için özel olarak hazırlanmış olan poliçe ile AVM çalışanlarının ve müşterilerinin yaşayacağı fiziki zararlara kadar teminatlarla koruma altına alan sigorta türüdür.

  Sigorta Timi

  Turistik Tesis Paket Sigortası

  Turistik Tesis Paket Sigortası hangi boyutlarda olursa olsun motel, otel, tatil köyü ve benzeri turistik tesislerin bina güvenliği, muhteviyatları (demirbaş, makine-tesisat, emtia, kasa, odalarda ve emanete bırakılmış eşyalar), tesislerde konaklayan müşteriler, çalışanlar ve üçüncü şahıslara karşı sorumluluk teminatlarını içeren sigorta türüdür.

  Sigorta Timi

  Plaza Paket Sigortası

  Oto plazaları, oto galerileri ve otomobil firmalarının servis istasyonları ve çalışanlar en ekonomik çözümle ve geniş asistan hizmetiyle ihtiyaca yönelik özenle oluşturulmuş sigorta türüdür.

  Sigorta Timi

  Akaryakıt Servis İstasyonları Paket Sigortası

  Akaryakıt servis istasyonları dahil, bu yerlerin bünyesinde bulunabilecek motel, kafeterya ve AVM gibi tesislerin binaları, muhteviyatı, doğal afetler ve iş durması gibi olaylar sebebiyle yaşanan maddi zararlar teminatları ile tek bir poliçe altında geniş kapsamlı ve en ekonomik çözümle güvence altına alındığı sigorta türüdür.

  Sigorta Timi

  Eğitim Kurumları Paket Sigortası

  Okul, kreş, yuva, anaokulu ve dershane gibi eğitim kurumlarına yönelik hazırlanmış bu sigorta ile tek bir poliçe altında standart işyeri sigortası teminatlarına ek olarak eğitim kurumunuz için oluşturulmuş özel teminatları ve en ekonomik çözümle sunulan sigorta türüdür.

  Sigorta Timi

  Eczane Tesis Paket Sigortası

  Eczane Paket Sigorta Poliçesi; standart işyeri sigortası teminatlarına ek olarak eczaneler için oluşturulmuş teminatlarla (Alternatif eczane değişikliği masraflar, soğutucu cihazlarda ürün bozulması, Duvara Monte Raf Devrilmesi Teminatı, Nöbet Teminatı, Reçete ve İlaç Teminatı, Hukuksal koruma) çok ekonomik bir sunulan sigorta türüdür.

  Sigorta Timi

  Güzellik Merkezi Paket Sigortası

  Güzellik merkezleri bu sigorta ile işletmelerden çalışanlarına ve müşterilerinin yaşayacağı fiziki zararlara kadar teminatlarla koruma altına alan sigorta türüdür.

  Sigorta Timi

  Market Paket Sigortası

  Bakkal, market, süpermarket, büyük mağaza, hipermarket, grosmarket, et, balık ve tavuk ürünleri satış yerlerinin standart işyeri sigortasına ek olarak oluşturulmuş teminatlarla (Cam Kırılmasına Bağlı Gıda Bozulması, Soğutucu Cihazlarda Ürün Bozulması, Garaj Mali Sorumluluk ve Vale Parking vb.) tek bir poliçe altında en ekonomik çözümle güvence altına alındığı sigorta türüdür.